Share
Go down
avatar
Guest
Гостин

VIP rank !

on Нед Мар 11, 2018 1:01 am
На нашиот сервер може да се донира за VIP ранк, еве ги цените и што добивате со VIP Ранк 1 и VIP Ранк 2.
Еве пример на PayDay како изгледа тоа.

Заентересирани пишете пм на некој овнер !!!Vip Rank се зема ингаме со команда /donatorpanel
Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот