Share
Go down
avatar
Guest
Гостин

Правило за поставување тема при измама !

on Нед Мар 11, 2018 12:02 am
NickName(ваш):
NickName(на измамникот):
Докази [од /me /do договорот и како ве измамил(слика/видео)]:
Ид на имот(куќа,стан,бизнис,фирма,викендица) или /dl ако е за возило (слика):
Докази за сопственици на колите(F8 со G од двете коли):
Објаснување(околу измамата):

Насловот на темата мора да е [Измама] NickName на играчот што ве измамил(пример: [ИЗМАМА] Diego Howards)
Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот