Share
Go down
avatar
Guest
Гостин

Проблем со акаунт!

on Саб Мар 10, 2018 11:53 pm
Во овој под-форум ќе поставувате за проблем/хакиран акаунт !
Секој викенд од страна на Хеад Админ ќе биде разгледано и ќе добиете одговор на вашите поракиНаслов на темата :
[ПРОБЛЕМ СО АКАУНТ] Име_Презиме ((ваше иг))

Ваш nickname:
Кој е проблем со вашиот акаунт:
Слика/Видео:НАПОМЕНА:

- Морално е да имате 10+ докази дека е ваш акаунтот , инаку нема да ви се врати.
Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот