Share
Go down
avatar
OWNER
OWNER
Posts : 5
Join date : 2018-03-10
Location : Prilep, Macedonia
Преглед на профилот на членотhttp://naturalgaming.macedonianforum.net

ПРОЧИТАЈ ПРЕД ДА ОТВОРИШ ТЕМА !!!!

on Саб Мар 10, 2018 11:40 pm
Во оваа тема ќе ги видете правилата за отворање на тема во
подфорумот на апликации за унбан.
Секој кој мисли дека е погрешно баниран нека стави тема според правилата доле.

Правила за наслови :

[ПОГРЕШНО БАНИРАН] Ime_Prezime((ваше, ако сте погрешно банирани ))

Правила за што да пишува во темата :

Име Презиме на серверот ((ваше)) :
Име презиме на серверот ((од тој што ве банира)) :
Доказ за погрешно банирање :
Доказ слика од бан :
Ovaa tema ke bide razgledana od agmin/gamemaster tim !

Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот